Кои сме ние?


Едно Место е како ниедно друго место! Едно Место е бистро во кое се служи кафе со суви колачиња, како во најдобрите француски кафетерии на Champs-Élysées, пиво со закуски - како во баварските пивници, вино со тапас како низ сокаците на Гауди во Барселона, и здрави оброци како од профилите што го следите на инста, па и подобри. Едно Место нуди уживање и за родители. Додека вашите дечиња се занимаваат со едукативни содржини.

Нашето Место

Пријатен амбиент

Пријатно засолниште каде што аромата на свежо сварено кафе се меша со топлиот амбиент.

...
Детско катче

Едукативно и забавно е нашето детско катче

...
Надворешен дел

Пријатен во топлите денови.

...
Место за дружба

Да се видите со пријателите, да јадете нешто вкусно и да си споделите убави приказни меѓусебе.

...
Safe space за најмалите

Децата се деца, затоа ние се погриживме децата да истражуваат, учат и играат во безбедна средина.

...
Спој на забава и едукација

Во нашето место, ги споивме забавата и едукацијата за да создадеме уникатно катче во градот.

...

#Те чекам на Едно Место

Едно Место е место со душа. Место со одличен тапас, кое оди одлично со прекрасните вина од нашата винска карта. Место за опуштени попладневни и вечерни релаксации."

Локација

Оброци

Протеински бар

(путер од кикирики, брашно од бадем, Jаворов сируп, протеин, млеко од индиски орев, црно чоколадо)

...
Овесна каша

( овес, млеко од индиски орев, овошје, агаве)

...
Нашиот сендвич

(чиабата лепче, маслиново масло, пршута, домат, босилок, моцарела)

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

Контакт

Се вчитува
Вашата порака беше испратена ви благодариме!